UPISI

OBAVIJEST UČENICIMA KOJI UPISUJU PRVI RAZRED

Učenici koji upisuju sljedeće programe obrazovanja dužni su donijeti u školu kao uvjet za upis:

- automehaničar - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- vodoinstalater - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- bravar - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- vozač motornog vozila - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- tehničar za računalstvo - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- kuhar - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- konobar - potvrda nadležnoga školskog liječnika

- ekonomist - potvrda nadležnoga školskog liječnika

- turističko-hotelijerski komercijalist -  potvrda nadležnoga školskog liječnika

Učenici koji su ostvarili pravo na izravan upis nisu dužni donositi liječničku svjedodžbu medicine rada i/ili školske medicine kako je navedeno za određene programe nego dokumentaciju kojom su ostvarili pravo na izravan upis (stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji učenika, rješenje Ureda o primjerenom programu obrazovanja).

Svi učenici su dužni donijeti upisnicu potpisanu od strane učenika i roditelja/skrbnika. Upisnice će biti dostupne na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a (www.upisi.hr) nakon objave konačnih ljestvica poretka 13. srpnja 2019.

Učenici koji su ostvarili pravo na dodatni bod ili izravan upis (zdravstvene teškoće, socijalni status, teškoće u razvoju) dužni su dostaviti dokumentaciju na temelju koje su ostvarili ta prava.

Upisnice i sve ostale dokumente (potvrde školske medicine, liječnička svjedodžba medicine rada i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) dostaviti u školu:

od 15. do 19. srpnja 2019. u vremenu od 8.00 do 12.00 sati

Učenicima koji nisu u mogućnosti ispisati upisnicu to će biti omogućeno u školi prilikom dolaska na upis.

Popis udžbenika učenici će dobiti prilikom upisa.

Za sve informacije nazvati na broj: 053/572-959

« Listopad 2020 »