vijesti

Rezultati školskog natjecanja iz engleskog jezika Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 25. 1. 2022. 15:39

U privitku se nalaze privremeni rezultati školskog natjecanja iz engleskog jezika na koje učenici imaju pravo uložiti žalbu.

Mentalno zdravlje mladih

Autor: Administrator , 20. 1. 2022. 13:45

U organizaciji Strukovne škole Gospić, 19. veljače 2022. održano je predavanje diskusija u sklopu županijskog stručnog vijeća Građanskog odgoja Ličko - senjske županije. Predavači su bili djelatnici Obiteljskog centra Senj (CZSS Gospić) Danko Butorac, prof. psihologije i Anita Crnjak, mag. psych.

Na predavanju se nastojalo odgovoriti na pitanja:

Što je mentalno zdravlje?

Kako prepoznati pojavu psihičkih problema, te što možemo poduzeti ukoliko iste primijetimo?

Koje su poteškoće u nošenju s izazovima koje ovo vrijeme stavlja pred učenike i nastavnike?

Koji su alati za nošenje sa stresnim situacijama te kako nastavnik kao osoba koja usmjerava pozornost na reakcije i potencijalne poteškoće mladih reagira u nošenju s izazovima koje ovo vrijeme stavlja pred njih?

Na koji način stres ostavlja posljedice na nastavnike i učenike i uzrokuje pojavu psihičkih smetnji ili produbljivanje već postojećih i na koji način nastavnici mogu pružiti sustavnu potporu ranjivim skupinama?

Na temelju kojih pokazatelja možemo uputiti dijete/roditelja/skrbnika da potraži pomoć i na koji način institucije surađuju sa školama?

[više]

Obavijest kandidatima nakon razgovora po natječaju od 27.12.2021. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 17. 1. 2022. 15:00

U privitku se nalazi obavijest/rezultati nakon provedene procjene i vrednovanja (razgovor s kandidatima) za radna jesta po natječaju od 27. prosinca 2021.

[više]

Poziv za procjenu i vrednovanje kandidata po natječaju od 27. prosinca 2021. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 11. 1. 2022. 14:01

U privitku se nalaze pozivi za procjenu i vrednovanje kandidata po natječaju raspisanom 27. prosinca 2021., a za nastavnika/cu psihologije i nastavnike/ce strojarske grupe predmeta (teorija i praksa).

[više]

Obavijest o izboru kandidata po natječaju od 29. studenoga 2021. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 7. 1. 2022. 13:18

U privitku se nalazi obavijest kandidatima o izboru kandidata, a po natječaju od 29. studenoga 2021. godine.

Poziv za dostavu ponuda za lož ulje 2022. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 3. 1. 2022. 12:49

U privitku se nalazi Poziv za dostavu ponuda za nabavu i dostavu lož ulja od dana 3. siječnja 2022.

[više]

REZULTATI VREDNOVANJA (RAZGOVORA) ZA RADNO MJESTO SPREMAČICA I NASTAVNIKA/CE ENGLESKOG JEZIKA Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 31. 12. 2021. 12:55

U privitku se nalazi obavijest o rezultatima s razgovora za radno mjesto spremačice i nastavnika/ce engleskog jezika.

[više]

REZULTATI PISANE PROVJERE (VREDNOVANJA) OD 28.12.2021. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 28. 12. 2021. 16:01

U privitku se nalaze rezultati pisane provjere od dana 28. prosinca 2021., a po natječaju od 29. studenoga 2021. godine.

NATJEČAJ ZA RADNA MJESTA NASTAVNIKA 27.12.2021. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 27. 12. 2021. 09:49

U privitku se nalazi natječaj za prijam na radna mjesta nastavnika/ce psihologije, nastavnika/ce praktične nastave i vježbi strojarske grupe predmeta i nastavnika/ce stručno-terojskih sadržaja strojarske grupe predmeta na neodređeno, nepuno radno vrijeme.

U privitku se nalaze i pravni izvori za vrednovanje kandidata.

[više]

Poziv za procjenu i vrednovanje kandidata NASTAVNICI Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 21. 12. 2021. 09:22

Poziv za procjenu i vrednovanje kandidata po natječaju od 29. studenoga 2021. za radna mjesta nastavnika/cu - prometne grupe predmeta, ekonomske grupe predmeta i nastavnika/cu engleskog jezika.

[više]

Poziv za procjenu i vrednovanje kandidata SPREMAČICE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 21. 12. 2021. 09:11

U privitku se nalazi Poziv za procjenu i vrednovanje kandidata po natječaju od 29. studenoga 2021. za radna mjesta spremačice.

[više]

Poziv za dostavu ponuda za lož ulje i plin Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 15. 12. 2021. 11:47

U privitku ove obavijesti nalazi se Poziv za dostavu ponuda za lož ulje ekstra lako i Poziv za dostavu ponuda za plin (UNP).

Rok za dostavu dokumentacije je 23. prosinca 2021. godine do 12.00 sati.

Mreža čitanja

Autor: Administrator , 3. 12. 2021. 14:00

U školskoj knjižnici danas se održala školska razina kviza za poticanje čitanja i kreativnosti  za srednje škole Mreža čitanja. Kvizu je pristupilo šestero učenika: Ivana Balenović, Andrea Lukić, Mihaela Uremović, Iva Jelača, Matija Kristić i David Muha. Suvremeni hrvatski roman "Putar i parizer" Jerka Mihaljevića uvelike je zainteresirao učenike koji su se od jutra zajednički pripremali za kviz u kojemu su odgovarali na 50 pitanja vezanih uz radnju romana.